Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Namysłów - wybór logotypu

Szanowni Państwo

Przedstawiamy trzy propozycje logo Gminy Namysłów (każde w 2 wariantach A i B), będące wynikiem prac nad nową strategią marki. Prosimy o wybranie jednego z projektów, z którym Państwo najbardziej się identyfikują, biorąc pod uwagę czytelność przekazu, łatwość kojarzenia z gminą oraz wywoływanie pozytywnych skojarzeń.

Logo promocyjne będzie funkcjonować obok herbu. Logo jest szansą na przedstawienie Gminy Namysłów poprzez łatwo zauważalny i zapamiętywany symbol. W prosty sposób może wyrazić jego charakter i potencjał.

LOGO POWINNO BYĆ ZATEM NOŚNIKIEM IDEI ROZWOJU I PROMOCJI GMINY NAMYSŁÓW JAKO:

ATRAKCYJNEGO I BEZPIECZNEGO MIEJSCA DO ŻYCIA, WYPOCZYNKU, PRACY I REKREACJI

MIEJSCA DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ, DUMNEGO Z TRADYCJI,

ALE Z AMBICJAMI W PRZYSZŁOŚĆ,

MIEJSCA OTWARTYCH PERSPEKTYW I DOBREJ JAKOŚCI ŻYCIA DLA WSZYSTKICH.

 

Nie oznacza to, że nowy symbol zrywa z przeszłością czy dorobkiem kulturowym. Logo stanie się identyfikacją wizualną Gminy oraz uzupełnieniem podstawowego symbolu, jakim pozostaje herb.

Proszę wybrać jedno rozwiązanie z propozycji poniżej, które Państwa zdaniem najlepiej oddaje charakter Gminy. Badanie jest anonimowe, a wyniki posłużą do opracowania ostatecznej propozycji systemu wizualizacji marki Gminy Namysłów.